تاثیرات دکور با آینه قدی

تاثیرات دکور با آینه قدی

تاثیرات دکور با آینه قدی ؟ در واقع اندازه آینه قدی، متناسب با قد انسان و حتی در مواردی بلند تر از قد انسان طراحی می شوند تا نمایی کامل از انسان را نشان دهند و به شما در انتخاب و پرو لباس ها کمک کنند.

آینه قدی قابلیت فراوانی دارد و یکی از پرکاربردترین نوع آینه محسوب می شود و برای دکوراتیو محیط فوق العاده مهم هستند و به جز اینکه خودشان جلوه زیبایی دارند جذابیت سایر وسایل زینتی را بیشتر در معرض دید قرار می دهند.

 آینه قدی چیست؟

همانطوری که اشاره شد خرید آینه قدی از پرکاربردترین انواع آینه است که ارتفاع آن معمولا یک مت و نیم و یا کمی بیشتر می باشد. از این آینه ها در بخش های مختلف منزل (راهرو، اتاق خواب و … )، آرایشگاه، مزون و … استفاده می شود.

به دلیل زیبایی قابل توجه بعضی از مدل های آینه قدی، حتی برای قسمت هایی مثل سالن پذیرایی هم از استفاده می شود. این مدل از آینه ها در طرح های فانتزی، کلاسیک، مدرن و به صورت اینه قدی پایه دار و بدون پایه تولید و روانه بازار می شود.

آینه های قدی می توانند به صورت ایستاده (بدون پایه و پایه دار با قابلیت متحرک بودن) و یا به صورت آینه قدی دیواری (که به صورت ثابت روی دیوار نصب می شود) وجود داشته باشند.

 تاثیر وجود داشتن آینه قدی در منازل

از مهمترین دغدغه های همه ما در منازل وجود آینه های قدی شیک و مدرن است که به واسطه آن براحتی بتوانیم تمامی لباس ها را تست کنیم و در نهایت هم لباس مورد نظر خود را انتخاب کنیم و به طور کلی به وسیله یک آینه قدی شیک قادر باشیم خودمان را آراسته و شیک مهیای مهمانی و یا جلسه کاری مهم بکنیم.

طبیعی است که همه ما علاقه مند هستیم آینه قدی که در اتاق داریم ظاهر شیک و مدرنی داشته باشد و یا به اصطلاح آینه قدی لاکچری را در خانه داشته باشیم، آینه های مختلفی را می توان به صورت قدی روی دیوار نصب کرد که انتخاب آن کاملا بستگی به طراحی دکوراسیون منازل شما عزیزان دارد.

 انواع آینه قدی

 آینه قدی قاب دار

آینه قدی قاب دار یکی از انواع آینه است که در عین سادگی بسیار زیبا و شیک است و تنوع در قاب آن بسیار گسترده است. این آینه ها با قاب های مختلفی اعم از چوب، ام دی اف، فلزی (مس، برنز، استیل)، پی وی سی، چرم، مکرومه و … تولید می شوند.

  • نوع و ظاهر قاب باید با چیدمان محیط مطابقت داشته باشد.
  • هنگام انتخاب نوع قاب، بهتر است به نوع دکوراسیون منزل هم توجه داشته باشید. به عنوان مثال استفاده از قاب های چوبی برای منازلی که دکوراسیون کلاسیک دارند مناسب تر است.
  • به جز نوع دکوراسیون، انتخاب رنگ مناسب هم اهمیت فراوانی به زیبایی بیشتر منزل گذارد.

قاب آینه قدی قاب دار می تواند در جنس های فلزی، چوبی، مسی، PVC، شیشه ای، برنزی، حصیری، چرم و مکرومه باشد.

آینه قدی بدون قاب

آینه قدی بدون قاب هم در نوع خودشان جذاب، شیک و مدرن هستند. اما در عین حال ضعیف تر و شکننده تر هم هستند. پس بهتر است برای اطمینان خاطر این نوع آینه ها را در جای مطمئن و یا به صورت ثابت و دیواری نصب کنید. با وجود ظاهر ساده تر، این آینه ها تاثیر فوق العاده ای در زیبایی محیط می گذارند و جلوه مدرنتری به محیط می بخشند.

همچنین با توجه به ظاهر ساده این آینه ها برای هر فضایی مناسبند و به راحتی با محیط اطراف هماهنگ می شوند. آینه های قدی بدون قاب (مخصوصا آینه های بک لایت بدون قاب) به خصوص برای ساختمان هایی که دکوراسیون مدرن دارند انتخاب ایده آلی محسوب می شوند.

 آینه قدی چراغ دار

در آینه قدی چراغ دار برای ایجاد روشنایی در گوشه های آینه از لامپ های LED استفاده می شود. نوری که توسط چراغ های آینه تابیده می شود، طبیعی و کاملا مطلوب است. این آینه با عناویی مثل آینه گریم و آینه هالیوودی هم مشهور هستند.

چراغ های به کار رفته در آینه قدی چراغ دار به جز رنگ های متداول مثل آفتابی و مهتابی در هر رنگ دلخواه دیگر هم موجود می باشند. از این آینه ها در فضاهای مختلفی بدون محدودیت خاص مانند اتاق خواب، مزون، آرایشگاه و سالن های زیبایی می توان استفاده کرد.

 آینه قدی بک لایت

آینه بک لایت هم مثل آینه چراغ دار چراغ ال ای دی دارد. در این مدل آینه چراغ های LED به صورت مخفی در قسمت پشتی آینه یا درون آینه نصب می شود و یا به جای قاب در قسمت کناری آینه قرار می گیرد.

نورپردازی این آینه به واسطه اینه که چراغ در قسمت کناری و به صورت نواری روی آینه قرار می گیرد، به صورت مخفی و ملایم تر است و این آینه ها ظاهر بسیار چشم گیر و جذابی دارند.

انواع آینه قدی بک لایت از نظر نحوه کنترل نور

چراغ های آینه بک لایت و هالیوودی به سه روش قابل تنظیم هستند. این سه روش شامل ریموتی، حسگری و لمسی هست.

  • ریموتی : در روش ریموتی تنها با یک کنترل از راه دور نور آینه را تنظیم می کنند و تنظیماتی مثل روشن کردن چراغ یا حتی تغییر رنگ چراغ به وسیله ریموت کنترل قابل تغییر می باشد.
  • لمسی : روی آینه لمسی یک قسمت مشخص شده وجود دارد که می شود با لمس انگشت روی آن قسمت آینه، آن را روشن و یا خاموش کرد.
  • حسگری : این قابلیت آینه هم به این صورت است که روی صفحه نمایش آینه هیچ قسمت مشخص شده ای وجود ندارد و تنها باید با تکان دادن دست در قسمت زیر آینه به صورت چپ و راست، نور آینه را روشن و یا خاموش کرد.

سخن پایانی

برای خرید و مشاهده انواع آینه به وب سایت صندلی اپن شیک بزرگترین تولید کننده صندلی اپن و آینه مراجعه کنید. برای خرید عمده صندلی اپن کلیک کنید.

 

دیدگاه‌ها ۰

*
*