سه مدل صندلی آشپزخانه شیک

قیمت صندلی آشپزخانه

قیمت صندلی آشپزخانه و معرفی سه مدل صندلی

صندلی های اپن دارای ویژگی های بسیاری از جمله سازگاری با انواع دکوراسیون هستند. می توانند با نام های مختلفی مانند پشت پیشخوان آشپزخانه به عنوان صندلی اپن، کانتر پیشخوان به عنوان پیشخوان یا چهارپایه مورد استفاده قرار گیرند و محیط خانه را جذاب تر کنند.

خرید صندلی آشپزخانه

فروشگاه صندلی شیک در بهبود این محصولات و تاکید بر ویژگی های صندلی اپن که همیشه فروش بالایی داشته است. خوب عمل کرده است. برای خرید صندلی اپن ارزان با چند کلیک می توانید به راحتی محصول خود را انتخاب کرده و رنگ آن را مشخص کنید.

تولید صندلی کانتر

تولید صندلی اپن یا کانتر یا صندلی بار، صندلی پیشخوان، صندلی جکدار و غیره بخشی از نیازهای ضروری هر خانه، اداره و دفاتر به ویژه خانه هایی با فضای محدود شده است. یکی از ابزارهای کاربردی در آشپزخانه، صندلی اپن مدرن است. برای خرید صندلی اپن به قیمت مناسب، باید نکاتی را رعایت کنید تا انتخاب درستی داشته باشید.

اگر مکان مورد نظر خود را آماده کرده اید. هر چه زودتر یک صندلی اپن جدید بخرید، زیرا نه تنها به زیبایی آشپزخانه، بلکه به سلامت بدن نیز کمک می کند. وبسایت صندلی شیک در زمینه فروش صندلی اپن و این نوع صندلی ها در جنس های مختلفی است. مانند: صندلی چوبی، صندلی فلزی، صندلی فایبرگلاس و صندلی های روکش پارچه و چرم تولید و عرضه می شود.

صندلی ثابت یا صندلی جکدار؟

خانم ها معمولا بیشتر وقت خود را در آشپزخانه می گذرانند. همچنین هنگام آشپزی و کار در آشپزخانه نیاز به استراحت دارند. صندلی جکدار یکی از بهترین گزینه ها برای کسانی است. که بیشتر وقت خود را در آشپزخانه می گذرانند. صندلی جکدار علاوه بر کاربرد فراوان در منزل، با ظاهر زیبای خود زیبایی اتاق نشیمن و دکوراسیون آشپزخانه را بیشتر می کند. این صندلی کاربردهای زیادی دارد و می توانید برای کمک به کارهای مختلف استفاده کنید.

صندلی جک دار به دلیل داشتن طرفداران زیاد به یکی از عناصر مهم آشپزخانه تبدیل شده است. که نبود آن باعث آسیب به زیبایی آشپزخانه می شود. وقتی مهمان دارید، یک کانتر جک دار به آنها کمک می کند. تا در کنار میزبان در آشپزخانه باشید. کانترهای پیشخوان جک دار علاوه بر اینکه بسیار کاربردی هستند، زیبایی را نیز به خانه می بخشند.

قیمت صندلی آشپزخانه

قیمت صندلی اپن با توجه به متریال استفاده شده در صندلی قیمت های متفاوتی دارد، ما در این مطلب چند مورد از صندلی اپن ارزان، با کیفیت و شیک را به شما معرفی کردیم.

صندلی کانتر اپن مدل پشت سنگی مربع

یکی از پرطرفدارترین و پرفروش ترین مدل ها در بازار صندلی اپن پشت سنگیی است.

صندلی اپن پشت سنگی مربع در مدل های مختلف به صورت پارچه های مختلف ساخته می شود. صندلی پشت سنگی با پایه فلزی تولید می شوند. جنس فلز آن آهن آبکاری شده می باشد.
پایه آن طلایی فورتیک می باشد. رنگ بدنه آن ثابت می باشد. ارتفاع نشیمن ۶۵سانت، سفارش برای ارتفاع غیره استاندارد نیز پذیرفته می‌شود. کف فوماین مدل سرد ۵سانتی می باشد.

صندلی اپن پشت سنگی سبک مدرن و مینیمال دارد و بسیار مناسب دکوراسیون های مدرن و کلاسیک است. از صندلی اپن پشت سنگی می توانید در خانه، و یا رستوران ها استفاده کنید. به دلیل سبک بودن صندلی جا به جایی این صندلی بسیار راحت است.

قیمت صندلی آشپزخانه

صندلی کانتر اپن مدل نورماندی

صندلی کانتر مدل نورماندی یکی از محبوب ترین و مناسب ترین صندلی اپن از لحاظ قیمت می باشد.

صندلی کانتر مدل نورماندی در مدل های مختلف به صورت پارچه های مختلف ساخته می شود. صندلی کانتر مدل نورماندی با پایه فلزی تولید می شوند. جنس فلز آن آهن آبکاری شده می باشد.
پایه آن طلایی فورتیک می باشد. رنگ بدنه آن ثابت می باشد. ارتفاع از زمین تا روی دسته ۸۳سانتی متر می باشد. ارتفاع نشیمن ۶۵سانت، سفارش برای ارتفاع غیره استاندارد نیز پذیرفته می‌شود. کف فوماین مدل سرد ۵سانتی می باشد.

خرید صندلی آشپزخانه کانتر ندل نورماندی

 

صندلی اپن کانتر مدل تسمه دار پشتی دار

صندلی آشپزخانه مدل تسمه دار با پایه هایی از جنس فلزی ساخته می شود. دارای کیفیت بسیار بالایی هستند و عمر بسیار طولانی دارند. صندلی کانتر مدل تسمه دار با پایه فلزی تولید می شوند. جنس فلز آن آهن آبکاری شده می باشد.
پایه آن طلایی فورتیک می باشد. رنگ بدنه آن ثابت می باشد. چرخش ۳۶۰درجه دارد. ارتفاع ۵۵ الی۹۰ قابل تنظیم، سفارش برای ارتفاع غیره استاندارد نیز پذیرفته می‌شود. کف فوم این مدل سرد ۵سانتی می باشد.

مناسب برای خانه، آرایشگاه، باغ، کافه و یا رستوران است، سبک مدرن دارند وبسیار مناسب دکوراسیون های مدرن می باشند.

قیمت صندلی آشپزخانه کانتر اپن مدل زین اسبی

نکاتی که هنگام خرید صندلی اپن باید بدانید

کیفیت صندلی اپن

هنگام خرید قیمت صندلی آشپزخانه باید توجه کنید. باید به اسکلت صندلی و نشیمن گاه آن توجه کنید، معمولا اسکلت صندلی از جنس فلزی و یا چوبی ساخته می شود، انتخاب بین این دو نوع جنس بستگی به سلیقه و دکوراسیون منزل شما دارد. صندلی اپن فلزی بیشتر سبک مدرن دارد و صندلی اپن چوبی سبک کلاسیک. قسمت نشیمن گاه صندلی باید به گونه ای باشد که در طول استفاده زیاد از آن فرسوده و دچار فرورفتگی در صندلی نشود.

ارتفاع صندلی

ارتفاع صندلی اپن حدودا ۷۵ سانتی متر است. هنگام خرید حتما باید یک صندلی با ارتفاع مناسب خریداری کنید تا صندلی کوتاه تر و یا بلند تر از اندازه استاندارد نباشد. اختلاف ارتفاع مناسب بین میز و نشیمنگاه باید حدود ۳۰ سانتی متر باشد. مزایا صندلی اپن قابلیت تنظیم ارتفاع دارند. مناسب بودن قیمت. مناسب برای انواع دکوراسیون. ظاهر بسیار شیک و مدرن. تنوع رنگی بسار بالا.

دیدگاه‌ها ۰

*
*