صندلی اپن چیست

درباره صندلی اپن بیشتر بدانید

خرید صندلی اپن 

خرید صندلی کانتر جزئی از خانواده چهار پایه ها است که به مرور زمان برای کاربردی تر شدن با تغییرات در طراحی به وجود آمده است. صندلی آشپزخانه اپن از جمله وسایل پر کاربرد در طراحی آشپزخانه امروزی می باشد. صندلی های اپن زمانی وارد دکوراسیون خانه ها شدند که قرار شد. در فضای کم لوازم کاربردی و مناسب چیده شود. صندلی اپن برای نشستن در زمان های کوتاه طراحی شده اند. ارتفاع بلندتری داشته و ممکن است بدون جای دست و یا پشتی باشند. با این حال صندلی های کانتر قابلیت ایجاد دکوری خاص و منحصر به فرد را دارند.

کانتر در آشپزخانه های امروزی

اکثر آشپزخانه های مدرن دارای اپن، کانتر هستند و یا در طراحی آنها از میز های جزیره استفاده شده است. برای استفاده بهتر از این موارد می توانید صندلی های اپن را تهیه نمایید و علاوه بر زیبایی، محیطی کاربردی در قسمتی از آشپزخانه ایجاد نمایید. این صندلی ها به صندلی های اپن و بار، صندلی کانتر و صندلی آشپزخانه معروف هستند. مناسب منزل، محل کار، رستوران و یا کافه می باشند. صندلی جلو اپن برای استفاده در کنار جزیره، اپن، کانتر و میز ناهار خوری مناسب است. در بعضی مواقع از نوع خاصی از این صندلی برای نشستن کودکان کنار میز ناهار خوری استفاده می شود. که به آن صندلی کودک نیز گفته می شود.

برای خرید صندلی اپن باید به نکاتی توجه کنید

– انتخاب صندلی اپن شیک با ارتفاع مناسب برای آشپزخانه شاید کمی سخت باشد. ولی با خرید صندلی اپن جک دار می توانید به راحتی ارتفاع را تنظیم نمایید. اگر فرزندانی در حال رشد دارید یا در مورد ارتفاع میز اپن به نتیجه نرسیده اید. بهتر از صندلی اپن جک دار استفاده نمایید.

– صندلی اپن با نشیمنگاه نرم و راحت انتخاب نمایید تا در هنگام نشستن راحتی را به همراه داشته باشد.

– جای پا در صندلی اپن پایه بلند یکی از ارکان مهم آن محسوب می شود زیرا در راحتی شما تاثیر گذار است.

– صندلی اپن با پشتی کوتاه از بهترین انتخاب ها برای یک صندلی جلوی اپن می باشد.

– پایه صندلی که برروی زمین قرار می گیرد بهتر است پهن باشد تا در حفظ تعادل و تحمل وزن دچار مشکل نشوید.

ارتفاع برای خرید صندلی اپن

صندلی اپن با مقدار ارتفاع میز بار سنجیده می شود. برای راحتی بهتر است ارتفاع صندلی جلو اپن ۲۵ تا ۳۰ سانتی متر از ارتفاع میز بار یا کانتر کمتر باشد. صندلی پایه بلند اپن به سه دسته اصلی تقسیم می گردد.

صندلی بار

این صندلی برای کانتر دو قسمتی یا میز بار با ارتفاع ۱۰۵ سانتی متر طراحی شده که در این مدل صندلی اپن ارتفاع بین ۷۵ تا ۸۰ متغییر می باشد.

صندلی کانتر 

این مدل از صندلی اپن برای اپن آشپزخانه یا کانتر با ارتفاع ۹۰ تا ۱۰۰ سانتی متر طراحی می شود. صندلی کانتر دارای ارتفاع تقریبی ۶۰ تا ۷۰ سانتی متر است.

صندلی تماشاگر

این صندلی برای کافه، رستوران و محل تجمع برای تماشا طراحی شده که دارای ارتفاع حدودی ۹۰ سانتی متر است.

بسته به نیاز خود در راحتی صندلی و محدودیت فضایی یک صندلی اپن مدرن را انتخاب نمایید. صندلی های اپن پشت بلند به همراه دسته، نسبت به سایر صندلی های اپن نشیمنگاه راحت تری دارند ولی ممکن است. برای فضای مد نظر شما بزرگ باشند و یا زیر اپن جا نشوند. با توجه به طرح ها و رنگ های متنوع از صندلی اپن می توانید به راحتی دیزاینی جدید به آشپزخانه و محل زندگی خود بدهید.

انواع صندلی برای کانتر آشپزخانه

– صندلی اپن اشپزخانه تک پایه با قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه بر روی پایه های تکی ساخته شده از فولاد و آهن انتخاب مناسبی برای سبک مدرن می باشند.

– صندلی اپن بدون پشتی با وزنی کم و ساخته شده از متریال هایی همچون چوب، فلز، پلاستیک، در مدل های صندلی اپن چهار پایه و تک پایه تولید می شوند. به دلیل نداشتن پشتی فضای کمتری را اشغال کرده و برای فضاهای کوچک مناسب تر هستند.

– صندلی اپن چرخان از انتخاب های خوب برای آشپزخانه به حساب می آید. این صندلی ها به راحتی حرکت کرده و احتیاجی به جابجایی شما نیست. اگر فضای کمی برای قرار دادن صندلی جلو اپن در اختیار دارین این گزینه پیشنهاد نمی شود.

متریال استفاده شده در صندلی اپن

جنس اسکلت صندلی کانتر از چوب، آهن، آلومینیوم یا استیل می باشد. که به آن استراکچر اصلی گفته می شود. نشیمن صندلی اپن بسته به نوع جنس بدنه از چوب، پلاستیک و فلز، فوم، ابر و اسفنج ساخته می شود. برای خرید اینترنتی صندلی اپن آشپرخانه به دکوراسیون خود توجه کنید و صندلی مناسب را خرید نمایید. رنگ صندلی های اپن دارای گستره زیادی است که با توجه به سلیقه و کاربری متنوع آن و با توجه به دیزاین داخلی محیط، آن را انتخاب نمایید.

صندلی اپن ارزان قیمت

قیمت صندلی کانتر آشپزخانه با توجه به نوع متریال انتخابی شما متفاوت است. قیمت صندلی اپن چوبی به دلیل به کاربردن چوب های با کیفیت قیمت بالاتری نسبت به مدل های مشابه فلزی دارند. اگر محدودیت بودجه برای خرید صندلی کانتر دارید و به دنبال صندلی اپن ارزان قیمت می گردید انواع صندلی های اپن پلاستیکی یا چهار پایه انتخاب مناسبی هستند.

صندلی اپن مدرن

صندلی کانتر مدرن برای فضاهای مختلف طراحی شده و می توانید صندلی اپن مدرن را در پشت بار یا زیر کانتر قرار دهید. این نوع از صندلی معمولا کوچک بوده و دارای جک می باشد. صندلی های اپن مدرن در دو مدل با پشتی و بدون پشتی در دو طرح صندلی اپن پایه بلند و پایه کوتاه طراحی می گردند. قیمت صندلی مدرن اپن، کانتر و بار متفاوت بوده و بسته به نیاز و نوع کاربری شما و همچنین متریال در ساخت، قیمت گذاری می گردد.

خرید اینترنتی صندلی کانتر

خرید صندلی اپن برای آشپزخانه در بازار ممکن است. ساعتها وقت شما را بگیرد ولی با خرید اینترنتی به راحتی و با فشردن چند کلیک می توانید صندلی مورد نیاز خود را در محل مورد نظر دریافت نمایید. برای خرید صندلی کانتر می توانید از طریق وب سایت صندلی اپن شیک اقدام کنید.

دیدگاه‌ها ۰

*
*